Małpa w cyrku

Właśnie zaczęły się schody i się tak zagotowałem, że ppostanowiłem się uspokoić pisząc to. Otóż nie potrafię nie powiedzieć, że formularz wymyślił jakiś….. (nie będę używał słów brzydkich na blogu). I chciałbym, żeby mi ten XYZ wyjaśnił, jaka jest różnica między 'wygloszeniem referatu’ a 'udziałem w konferencji’, gdzie należy podać tytuł referatu. Jaka jest róznica między grantem eutropejskim a programem europejskim, a na dodatek siecią badawczą, również europejską?Jaka jest różnica między kierowaniem projektami, a kierowaniem projektami we współpracy – te drugie wpisywać do tych pierwszych, czy nie?

 

CÓŻ ZA KOMPLETNY IDIOTYZM!!! MAM KOMPLETNIE DOŚĆ TEGO KOSZMARU WYPEŁNIANIA KRETYŃSKIEGO FORMULARZA, KTÓRY NA DODATEK JEST NIEJASNY, NIESPÓJNY, Z POWTARZAJĄCYMI SIĘ AMBIWALENTNYMI KATEGORIAMI, OD KTÓREGO JEDNAK ZALEŻY TO, JAK ZOSTANĘ OCENIONY, A PRZEZ TO, POTENCJALNIE MOJA KARIERA. MAM DOŚĆ IDIOTYCZNEJ PROCEDURY, W KTÓREJ DAJE MI SIĘ DO PRZESKOCZENIA IDIOTYCZNE PRZESZKODY, JAKBYM BYŁ BEZREFLEKSYJNĄ MAŁPĄ W CYRKU.

 

Nie oczekuję wiele. Oczekuję, że autor formularza po prostu pomyśli. I spróbuje wziąć swoje cv i wypełnić FORMULARZ. Podejrzewam jednak, że nikt tego nie spróbował zrobić. A ja muszę się zastanawiać, czy wygłoszone referaty są tym samym co udział w konferencjach. Chciałbym też podpowiedzieć coś komisji centralnej. Otóż myślenie nie boli. Nawet przy tworzeniu formularzy.