Przerwa

Drodzy Czytelnicy „Robię habilitację”,

Postanowiłem zrobić  przerwę od pisania. Od dłuższego czasu piszę, bo 'muszę’, od jakiegoś czasu męczy mnie myśl, że muszę znów coś napisać, bo znów jest mnóstwo komentarzy pod ostatnim postem. Chcę to zmienić, chciałbym znów zachcieć pisać. Oczywiście, powodów jest więcej,  o części pisałem jakiś czas temu, o części nie. 

Dzisiaj myślę, że przerwa potrwa przynajmniej jeszcze jeden miesiąc, a może trochę więcej. Rozumiem przy tym, że ta decyzja może oznaczać, że część z Państwa pożegna się z RH. Z żalem odpowiadam: Trudno. Ostatnio wręcz z radością odnotowałem to, ze coraz rzadziej zaglądam do statystyk.

Za jakiś czas założę nowy wpis, żeby dyskutanci mogli dalej dyskutować. Od dawna mam poczucie, że tego bloga robią dyskutanci, więc dla wielu z Państwa zmieni się niewiele.  Co jakiś czas zaglądnę tu i pousuwam spam.

Nadal jestem dostępny pod adresem mailowym, jeśli ktoś chciałby się ze mną skontaktować. Osoby, które czekają na 'ich’ posty, serdecznie przepraszam. Będą musieli poczekać jeszcze trochę.

Wszystkim Państwu czytającym i piszącym komentarze, jak zawsze, szczerze dziękuję.

Habilitant2012