Robię habilitację

To już cztery lata. Tak – zaczynałem pisać ten blog 4 lata temu. Miał być zapisem mojej habilitacji, Choć wtedy o tym nie myślałem, to chyba zakładałem, że po habilitacji skończę go pisać. Nie przypuszcałem bowiem, że blog ten może się stać forum dyskusji, najczęściej bardzo luźno, albo w ogóle niezwiązanych z moimi wpisami. I gdy już zrobiłem habilitację, oczywiste było, że blog potoczy się dalej.

 

Według statystyk Blox blog ten notuje obecnie 60-80 tysięcy odsłon miesięcznie i około 12-15 tysięcy wejść miesięcznie. Jest na nim prawie 730 wpisów oraz prawie 14.5 tysiąca komentarzy pod nimi. Blog ten od wielu miesięcy jest w pierwszej połowie drugiej setki blogów na Blox, a zatem na pół miliona innych blogów. Notuję wejścia praktycznie ze wszystkich krajów Europy oraz z wielu poza Europą.

 

Sukces tego bloga to jednak przede wszystkim jego czytelnicy, a szczególnie komentujący pod wpisami. Dzięki Waszym dyskusjom ten blog żyje swoim życiem i jest bez porównania bardziej interesujący. Dziękuję wszystkim Państwu bardzo i proszę o dalsze zainteresowanie oraz kolejne dyskusje!